Minik Kedicikler Olsun .

Zeynooo

Kedim 6 aylık van kedisi . Arkadaşımın bahçesinde yaşayan van kedisinin yavrusu . Evde sıkılmasın diye erkek kedi bulursam iyi olur . Ama eğer coftlesirlerse ben tüm bebeklerin beyaz olmasını ıstiyurum . Sizce hangi kedi ile çiftlesirse beyaz bebekler olur?

8 CEVAP

KedimVar

Kediniz sağır mı? Eğer öyleyse lütfen ya başka renk bir kediyle çiftleştirin ya da hiç çiftleştirmeyin yoksa yavruları da sağır olabilir. Neden sağır mı diye sordunuz derseniz Ankara ve Van kedilerinde sağırlık yaygın oluyor.

SelinTuksal

beyaz harhangi bir kedi. ama keidniz çiftleşmek için aşırı küçük daha 6 aylık. en az 1 yaşını doldurmasını bekleyin.

KedimVar

Neden özellikle beyaz istiyorsunuz? Beyaz herhangi cinsten bir kediyle çiftleştirirsiniz yavrular beyaz olur.

dollfacepersian

Beyaz renk baskın renktir. Diğer kedinin rengi ne olursa olsun yavruların hepsi yada büyük bir çoğunluğu beyaz olacaktır. Tanıdığım da beyaz kedisini farklı bir renk kedi ile doğan yavruların tamamı beyazdı

Zeynooo

Sadece çiftleşmesi için değil . Yalnız hissetmesin . Oyunda oynarlar . Cevabınız için tsk ederim

SelinTuksal

evet fakat kızgınlık döneminde özellikle sakın bir araya getirmeyin bir de kediler birbirine pıt diye alışmaz büyük ihimalle denemeniz tıslaşmalarla son bulur.

dollfacepersian

Beyaz kedi demek sağırlığa davetiye çıkarmak demek. Lütfen okuyun http://evrimagaci.org/photo/tr/beyaz-kedilerin-korkulu-ruyasi-sagirlik
Ayrıca kedilerde beyaz renk değil bir maskedir. Beyazın altındaki (gendeki) renk farklı olabiliyor. Benim de kedim beyaz ve araştırırken bunu okumuştum

Zeynooo

Kedim sağır degil arkadaşlar .illa van kedisi olmak zorunda değil tabiki ama eğer coftlesirlerse beyaz bebekler istiyorum . Ankara van kırması beyaz bir kedi buldum barınaktan gidip göreceğim bakalım kızıma arkadaş olabilir belki de . Cevaplarınız için sağolun .