Kedi Saģligi

BurcuBakirhan

Benim 11 aylık erkek scottish kedimde burundan kaynaklı nefes almakta güçlük problemi var ben ANKARA ikamet ediyorum veterinerler fakülteye yönlendirdi. Götürdüm burun amaliyatı ile düzelicek bir sorun dediler fakat bir cihaz gelicek 1 ay kadar bekleyelim denildi hâlâ dönüş yapılmadı bir türlü muhattap bulamıyorum ankarada bu konu ile ilgili veteriner bilgisi olan varsa sevirinirim.

1 CEVAP

hazal11

benim de kedim ayni sekilde burun delikleri kucuk oldugu icin nefes alamiyor ve surekli burun cekme kih kih tarzi sesler cikariyor acikcasi ben bu ameliyat isini cok arastirdim yaptiripta yeniden tekrarlayan cokmus. veterinerime ve ayriyeten bir kac veterinere daha sordum onermediler ben maddi yonde dusunup para almak icin yapildigini dusunuyorum ve genelde yuksek oranlarda tekrarliyormus diye gordum arastirdigim kadariyla