Kedi Taragi Orjinal Mi?

Busesi

Anket

Orjinal
(2 oy)
Değil
(11 oy)
Bilmiyorum
(2 oy)
Toplam (15 oy)

Bu tarak orjinal mi ?

5 CEVAP

BurcuBakirhan

Bende petsoptan aldım bu taraktan 175.tl ye ama orjinalmi bilemedim güvenip aldım esnafa

dilanbulent

Orijinal değil. Orijinal olanları aşırı pahalı zaten.

Busesi

Bende petshoptan aldım 180 lira kadar verdim orjinal diye düşündüm lakin bu sene orjinal le orjinal olmayan gibi bir çok şey gordum zararı ne olur onu da merak ediyorum?

BurcuBakirhan

Işlevi güzel ben memnun kaldım kopartma falan yapmadan gayet iyi temizliyor. Ilk alıp geldiğimde neredeyse kedimden bi kedi daha çıktı:)) diger çift yönlülerden iyi umarım sizde memnun kalırsınız.

deniznergis

veterinerimde satıyor aynısını bende tereddüt etmiştim ama orjinalmiş