Çok Önemli..

Mia_Damla

Veteriner im hangi Mama kullandığınımizi sordu ve söyledim işte proplan ı önerdi bana bu mama hastalıkların önüne geçiyor felan dedi acana dediğimde geçmiyor dedi zaten orda nd ve proplan satılıyor diğerlerini görmedim proplan almayı düşünüyorum ne yapmalıyım

21 CEVAP

SelinTuksal

insitnct, applaws, orijen veya go! ama instinct en iyisi.

KedimVar

Orijen six fish.

SelinTuksal

kedi maması gereksiz pahalı değil bence ezgicim 2,5 kilosunu 120 liraya buldım ve instinct de bu fiyata şaşırdım diyebilrim

Cotontzu_Siri

Orijen instinctten daha iyi bence (kedi maması olarak). Raw boost sadece köpek için var

SelinTuksal

ezgi şunu bi inclermisin
https://urun.************.com/evcil-hayvan/instinct-originals-duck-amp-turkey-formula-ordek-hindi-etli-2-5-kg-305226883?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearchPLA2322510872232400892758375859247*%7btype%7d305226883aud-393702509967:pla-78999281367&gclid=Cj0KCQjwjdLOBRCkARIsAFj5-GDyWTwRZDVP5PMzP1DzDEBZbbFbKixEpYofVwFPsyiu5ayyCKs0C-saAq1EEALw_wcB&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Cotontzu_Siri

Selincim o mama %100 kibble :D
https://www.instinctpetfood.com/cats/original
Bu linkteki seri türkiyede satılan instinctin iki kedi maması serisinden biri (senin attığın). İçerik bakımından orijen çok daha iyi.
https://www.instinctpetfood.com/cats/ultimate-protein
Bu da türkiyede satılan diğer seri. Et oranı çok yüksek ve çok besleyici. Ama tapioka içeriyor ve her çeşidinde tavuk var. Ayrıca mamanın fiyatı etten yüksek. Kısır ve hareketsiz kedilerde kiloya sebep olabilir.
Orijen daha ucuz ve ikisinin ortasında ideal bir mama. Kedim olsa orijen alırdım (kuru mama almazdım aslında ama neyse).