Çok Önemli..

Mia_Damla

Veteriner im hangi Mama kullandığınımizi sordu ve söyledim işte proplan ı önerdi bana bu mama hastalıkların önüne geçiyor felan dedi acana dediğimde geçmiyor dedi zaten orda nd ve proplan satılıyor diğerlerini görmedim proplan almayı düşünüyorum ne yapmalıyım

21 CEVAP

Cotontzu_Siri

Veteriner beslenme konusunda güvenilecek son kişidir! Proplan almayın. Instinct köpeklere tavsiyem ama kedi maması gereksiz pahalı bence. Orijen, applaws, acana, n&d, go!, now fresh, wildfield, naturea tavsiye ederim.

Mia_Damla

6 aylık olck kedim nd nin yavru balıklı varmi

SelinTuksal

hayır uydurmuyorsunuz doğru bir de vetler sattıkları mamayı öneriyor kesinlikle. fiyat aralığınızı söyleyin uygun bir mama bulalım size :))

KedimVar

Şu an kullandığınız mama ne? Proplan a geçmeyin.

Mia_Damla

Mama hic bir sekilde yemediği için açık aldık yarım kg bi onu yiyo onuda birakcam suan mama arıyorum veteriner ayrı söylüyor başkaları ayrı :d

Mia_Damla

Nd olurmu

KedimVar

Evet ND olur. Ben kullanıyorum ve memnunum. Daha önce problem da kullandım ve ND daha iyi.

KedimVar

Proplan*

miasugok

Portakallı balıklı diye bir çeşit hatırlıyorum şuan uyduruyor da olabilirim

miasugok

Varmış ama adult sanırım kitten değil

Mia_Damla

200 300 arası fiyat sıkıntı değil

KedimVar

Kaç kilo için?

Mia_Damla

Kedim 1 kilo 800 gr

KedimVar

Öyle değil yani kaç kilo mama için 200-300 tl? :))

Mia_Damla

Farketmez ki 6 kg olur