Kedim Tuvaletini Yapamıyor

Kedim idrar yolu enfeksiyonu kapmisti doktor antibiyotik ve c vitamini verdi
Antibiyotik i biteli 4 5 gün oldu simdi tuvaletini yapamıyor acaba tekrarlamis olabilir mi durumu

3 CEVAP

deniznergis

su içmesi normalmi günlük tüketimi ,idrara hiç çıkmıyorsa sıkıntı var demektir su tüketip idrara hiç çıkamıyorsa çok vakit kaybetmeden muayeneye gidin derim.

Palyaco

İdrar yolları için kizilcik 1 çay kasigi yasmamaya haftada 2 sefer diski içinse zeytinyağı 1 tatlı kaşığı

nefeskedi

Benim kedim geçen haftalarda az idrara çıkmaya başlamıştı, normalde 2-3 top olurdu, 1'e indi. Sıklığını takip ettim tabi hiç yapmazsa koşacaktım veterinere ama hemen günde yarım konserve yaş mamaya geçtim, su ekledim üstüne, haftada 2 de buradan öğrendiğim kızılcık suyundan 1 çay kaşığı verdim. Tekrar normale döndü sıklığı. Kızılcık için öneri yapıyorum diyemeyeceğim ama su eklemeli yaş mama sıklığını arttırmanızı öneririm.