Yağ Ve Protein Oranı Yüksek Kedi Maması Önerir Misiniz

bobby34

merhaba bahçemde baktığım yavru ve yetişkin kediler var onlar için alabileceğim yağ oranı ve protein oranı yüksek olan uygun fiyatlı mama önerir misiniz onun dışında onlara iyi gelebilecek neler yapabilirim bilgilendirirseniz sevinirim

4 CEVAP

bobby34

@teddybal evet mamalar uçmuş😭

teddybal

prochoice pro 38 yavru mama ile pro 36 yetişkin mamayı önerecektim ama fiyatlarına bakayım dedim şimdi, görüyorum ki ithal mamalarla yarışıyor :(

teddybal

Yağ ve protein oranı yüksek diye onlar geldi aklıma; mesela Prochoice yavru mamasında prot. %38, yağ %18. Mystic yavru maması da tercih edilebilir bunun proteini %35, yağı %18.

Palyaco

Hills yavru kitten en yükseği uygun fiyatlı vancat kedi mamasi