Ense Damlasından 5 Gün Sonra

Siyamask

Kedimin pire sorunu vardı. Hatta ense damlasını yaptıktan 48 saat sonra hiçbir şey kalmamıştı. Evi hergün sildim süpürdüm. 4. Gün yani dün pire dışkısı dökülmüş yattığı yere iyice pire tarağıyla kedimi taradım bir şey çıkmadı. Bu akşam suyunu tazelerken minicik bir pire ölüsüyle karşılaştım. Kedim genel olarak temiz görünüyor. İşin garibi evde temiz hiç pire görmedik. Titizlikle temizliyoruz. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Atlatacak mıyız? Gece gece sinirim bozuldu.

5 CEVAP

Normaldir geçer.
Yumurtadan çıkan pirelerde dökülünce birşey kalmaz.

Siyamask

Güncel

Siyamask

Isırdıklarında ölmeden önce pislerler mi? Bu durumu yaşayan var mı?

oykuyildiz

Top kekik de uygulayın top kekiği 1 tatlı kaşığı k1 bardak kaynar suya koyun demlensin . Soğuyunca vücuduna sıkın . İnatçı pirelerde çok iyi oluyor

oykuyildiz

Birde top kekiği günde 1 kez sıkın tüylerinin tersine doğru tarayın .