Kedimin Burnu Islak

Mia2021

Merhaba arkadaşlar Günaydın 😊
Kedim arada bir hapsiriyor ve burnu ıslak oluyor yani hasta gibi bir hali yok korkuyorum yemesi çok güzel neşesi çok iyi fakat ben yinede korkuyorum boyle bir durum ile karşılaşan varmi

6 CEVAP

betulbakioglu

benim kediminkide öyle kuma gidince veya su icince hapsiriyor veterinere.gittim bir sorun cikmadi ama siz kontrole getirebilirsiniz ciddi birsey olduginu dusunmuyprum

burun ıslaklığı normal. hapşurukta tozlu yerlerden dolayı olabilir ya da eve alışma sürecinde ise hapşırır. kendi kedimden biliyorum. bir süre sonra geçti.

Minnos0202

Bizimkide oluyor ara ara öyle tavuk suyu kaynatip sıcak sıcak suyunla beraber 2-3 kez yediriyorum 2 gune biseyi kalmiyor

altunsila

Burun ıslaklığı normal, kedi mutlu ise ıslak olur denir hatta. Hapşırık sıklığı gün içinde çok ise veterinere danışabilirsiniz, multivitamin tarzı bağışıklık güçlendirici verebilir belki.

Mia2021

Kullanıyorum canım.multivitamin hergün hapsirmiyor tabiki arada bir

Mia2021

Teşekkür ederim cevaplarınız için parazit asimiz var q hafta sonra o zaman götürücem 17sinde uçuşumuz var o yüzden gitmemiz gerekiyor zaten bı bakılır hepsine neyi var neyi yok😊