Diş Sağlığı

apovlitos

kedimin kuru maması bittikten sonra daha almayacağım için dişini sürekli fırçalamam gerekiyor. ama asla müsaade etmiyor ve şimdiden dişinde sararmalar oluşmaya başlamış. fırçalamak dışında başka bir şekilde bakım yapılabiliyor mu? veya siz nasıl bir yöntem uyguluyorsunuz ve ne aralıkla fırçalıyorsunuz? bir de kullandığınız macun nedir, alırken neye dikkat etmeliyiz?

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

çiğ kuzu kemiği verin yutamayacağı boyda. kemirdikçe dişleri temizlenir ve güçlenir

Cotontzu_Siri

evet macunu kendiniz yapabilirsiniz

apovlitos

çok teşekkürler:')

SelinTuksal

kendiniz yapabilirsiniz

apovlitos

macunu mu? anlayamadım da

apovlitos

kemik verirsem fırçalamam gerekir mi yine de? bir de macunu nasıl yapabilirim?