Bu Kedideki Mantar Mı?

balim14

bu kedideki mantar mı yoksa sadece tüyle ilgili bir sorun mu? diğer kedilerle de oynuyor mahallede bir de kavga etmiş ayağının üstüne basamıyor? tekrar görürsem bakmak istiyorum. diğer kedilerin peşinden koştu gitti.

mantarsa and eldivenim vardı sevdim eve gelince de ellerimi yıkadım bana bulaşmaz değil mi?

2 CEVAP

balim14

resim ekleyemedim konuyu tekrar açıcam

diablerose

bulasmaz muhtemelen. benim kedi surekli mantar. seviorm opuyorum bana bulasmadi. ama kesin konusamayiz. bulasabilir de.