Meraba Bı Sorum Var Dogo Argantino Yavrusu Sahiplenicem Nasıl Bir Köpek

Tufannn

Dddddususjsbsbanajaja

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Kaç yaşındasınız?

Tufannn

19 yaşın dayım

Cotontzu_Siri

Sıkı eğitime ihtiyaçları var. Nasıl bir köpek olduğunu bilmeden baskın ırk istiyorsunuz. Muhtemelen bu ilk köpeğiniz olacak. Yaklaşımınızı fazla ciddiyetsiz buldum. Heves olduğunu düşünüyorum. Sahiplenmeyin.

dollfacepersian

Baskın ırklar hakkında doğru bilgi için izleyin https://youtu.be/66aIa9HRpHU

Tufannn

Herkezde bir baskın ırk mevzusu var nasıl bilgi edinelim herkez farklı şeyler yazıyor kimi ilk köpek golden alın diyo çok saçma düşünüyorsunuz goldenle başladım diyelim sonra dogo beslemeye başladım ikisi bambaşka köpekler saçma salak iş ya bahçede iki tane sokak köpeği bakıyorum ve birde baskın ırk beslemek istiyorum ama herkez dediğim gibi çok farklı şeyler yazıyor

dollfacepersian

Cotontzu_Siri'ye katılıyorum. İlk köpek olarak baskın ırk profesyonel köpek eğitmenleri tarafından önerilen bir şey değil. Nedeni için Kral Köpek Ailesinin konuyla ilgili videosunu izleyebilirsiniz

zeynepgurgen

İlk iş olarak nasıl bir köpek olduğu araştırılmalı, daha sonra istenip istenmediğine karar verilmeli. Açıkcası ben de ciddiyetsiz buldum. Sanırım sadece dış görünüşü nedeniyle ilginizi çekiyor. Sahiplenmeyim derim.