Köpeğim Evde Yalnızken Havlıyor 2 Aylık Daha Ne Yapmalıyım

Yunusergul

Köpeğim evde yalnızken havlıyor 2 aylık daha ne yapmalıyım

4 CEVAP

betulbakioglu

kucuk oldugu icin alismamis tek kalmaya veya korkuyordue onu alistirmaya calisin yavas yavas uyum saglayacaktir

ezgiiasya

Annesi gibi sığınacağı birisine ihtiyaç duyuyor, öyle kolay bir başına bırakılmamalı anksiyetesi olur sonra. Mümkünse sık sık oynayıp yorarsanız, ilgisini eşya, battaniye gibi sıcak hissiyatı verenlerle donatılmış olursa biraz olsun alışabilir. Henüz küçük o yüzden çaresi yok maalesef

ezgiiasya

Annesi gibi sığınacağı birisine ihtiyaç duyuyor, öyle kolay bir başına bırakılmamalı anksiyetesi olur sonra. Mümkünse sık sık oynayıp yorarsanız, ilgisini eşya, battaniye gibi sıcak hissiyatı verenlerle donatılmış olursa biraz olsun alışabilir. Henüz küçük o yüzden çaresi yok maalesef

theyusra

çünkü daha çok küçük, en fazla 1 saat yalnız kalabilir.