Mama Onerisi

nisaerogluu

kedim dogdugundan beri royal canin kullaniyorduk. kisirlastirdiktan sonra da royal caninin kisir mamasina gectik ama bu zamlarla birlikte 100 lira oldu. Maalesef mama degisikligi yapmamiz gerekiyor. bi tık daha uygun fiyatli ama kaliteli en iyi hangi markayi kullanabilirim

3 CEVAP

ezgiiasya

Malum fiyatlardan sonra tester kullana kullana uygun fiyatlı ama bilindik olmayan markalardan deneme yaptık. Bonacibo markasının mamalarını seçici olmalarına rağmen sevdiler. İlk başta asıl mamasıyla karıştırarak birkaç gün sonra da Bonacibo markasını verdim. Öneririm.

ezgiiasya

Malum fiyatlardan sonra tester kullana kullana uygun fiyatlı ama bilindik olmayan markalardan deneme yaptık. Bonacibo markasının mamalarını seçici olmalarına rağmen sevdiler. İlk başta asıl mamasıyla karıştırarak birkaç gün sonra da Bonacibo markasını verdim. Öneririm.

Palyaco

Exclusion 12 kg luk kisir mamasi ve bozita 10kg luk kilo fiyati uygun geliyor