Kedim Çok Uykucu

betulbakioglu

Kedim 4 aylık ve o kadar çok uykucu ki hastalik gecirdi tum tedavisi yapildi oyun oynamaz ayagini kaldirmaz nereye koysam yatar uyur veterinere gittim kucuk oldugu icin veya yeni sahiplendigim icin(17gun oldu sahipleneli) olabilecegini soyledi kucagima alsam uyuyor kaloriferlerin ustune gidip.uyuyor yemek yiyor tuvaletini yapiyor tekrar uyuyor tek yaptigi sey bu sizin de kediniz boyle mi? dedigim gibi bebek daha surwkli.uyuyor

5 CEVAP

bellaarthi

daha yavru benimkide öyle

gece18

Bende ilk sahiplendiğimde böyle uykucuydu. Ama bunlar uyumasına anlam veremiyordum yavru diye düsünüyordum. Maalesef hastaymıs. Hastalık sonrası kendine geldi çok aktif ve enerjik. İştahı yerindeyse mamalarını yiyorsa dışkısı normalse bir sıkıntı yoktur.

Palyaco

Bağışıklık güçlendirici verin hastalıktan yeni çıkmış tabi birde yavru yavru kediler çok uyur

betulbakioglu

cok tesekkurrlerr

betulbakioglu

diskisindan sebep hastaydi zaten yavas yavas iyilesiyor yemegini yiyor onlarda sorun yok