Mama Seçimi

betulbakioglu

Kedim 4 aylık bonacibo mama kullaniyorum ama pek iyi olmadigini soylediler orta fiyatli iyi bir mama onerisi alabilir miyim royal canin onerdiler bugun sordum kilosu 100 tl olmus cok sasirdim orta fiyatli (70,80) mama onerisi alabilir miyim

1 CEVAP

ytmzeypcn

Ben en son 10 kiloluk pakette N&D prime düşük tahıllı mama aldım 750/800tl civarı fiyatı şuanda kilosu 75/80tlye geliyor büyük paket alınca.
1/2kiloluk daha düşük kalitede mama alsam kilo bazında ND ile aynı paraya geliyordu bende 10kiloluk paket aldım daha mantıklı olduğundan. Aynı zamanda Hills markasınıda inceleyebilirsiniz memnun olduğunu söyleyen çok kişi var ama birçok farklı site gezmenizi öneririm çok farklı fiyatlarda aynı ürünü satabiliyorlar. Ben "pet zz shop" isimli bir siteden almıştım