Köpeğim Herseyi Parcalıyor

arzuylmz

1 yasında köpeğim her seyi parcalıyor. oyuncak begenmiyor. sadece kemirme ipi. diğer toplar kemikler hep çöp. tek oyuncaga baglı kalsın istemiyorum. bugünde yatagını parcalamıs. kong aldım akıl edemiyor :/ ne yapayım

4 CEVAP

Göstermiş olduğunuz ilgi belki az geliyordur . Mesela daha fazla zaman geçirin birşey yaptığında ona yanlış olduğunu göstermek için ona kızın .

Sebooo

kongu kendiniz oynayarak göstersiniz mi

huseyin1

eğer 1 yaşından sonra parçalama gibi huyları devam ediyorsa sorun büyük ihtimalle psikolojiktir neden parçalamaya başvurduğunu çözmeye çalışın

Tuba1

Aynı sorun bizde de var bir çözüm getirebildiniz mi?