Ev Yapımı Mama

ayseeny

Merhabalar kedime kendi yaptığım bir yemek vermek istedim, kuzu incik patates ve havucu haşladım tabakda ezip parçalar halinde verdim yedi sevdi sanırım. Bir zararı olur mu bunlarla beslememin?

5 CEVAP

hilalhilal

bu konuda çok bilgi sahibi değilim ama ben miniğime evsel besinler kesinlikle vermiyorum veterinerim önermemişti sizde hekiminizden öneri alarak verin bence ;)

ayseeny

Normal kuru mamasını yiyor ekstra olarak yesin diye yaptım

yasement

Hayir yararli olur onun icin. Ama sadece pismis yemekle beslenirse taurin alamaz, hazir mama da yiyorsa bisey olmaz.

Cotontzu_Siri

Olmaz

miasugok

Niye evsel besin vermiyorsunuz yahu:) verin ne olacak. İnanın bana kedinizle aynı tabaktan yemek yemek kadar güzel bi şey yok. Ayrıca kediniz size daha çok bağlanır.