Dikkat: Karnı Büyüyen Her Kedi Hamile Değil

Anonymus985465

Bugün veterinere götürdüğüm bir sokak kedisinin hamile DEĞİL, midesinde çok sayıda cisim olduğunu, bağırsağa giden yolun kapanmış olduğunu ve mide göğüs boşluğuna baskı yaptığı için nefes alamadığını öğrendim.
Ölmesine ramak kalmış. Ameliyatla şansı %5. Ameliyat oldu ve yoğun bakımda. Üstelik yetişkin değil, yavruymuş.

5 CEVAP

beyzathemoc1

Umarım tez vakitte iyileşir yavrucak açlıktan neler yediyse

Minnos0202

Insallah iyilesir yavrucuk dışarıda yaşam onlar icin cok zor :(

gece18

Çok geçmiş olsun durumunu gelişmeleri yazarsanız cok mutlu olurum.

Anonymus985465

Çok teşekkürler.
Sokak canımız uyanmış. Videosu geldi.
Ancak riziko devam ediyormuş.
İyi bir anne de buldum.
Yeterki sağlığına kavuşsun.

Anonymus985465

Dikenli tüy yumağı bağırsağın girişini tıkamış ve yedikleri mideden çıkamamış