Kedi İçin Balık Yağı Kullanılır Mı?

Elvang35

Kedimin bağışıklık sistemi için balık yağı faydalı olur mu işe yararmı kullanan varmı ?

7 CEVAP

KedimVar

Kullanabilirsiniz.

Anonymus827062

Evet hem de çok iyi olur. Yurt dışında sıkça kullanılıyor olduğunu duydum. Benim geçenlerde kedim hastalanmisti octamar vermiştim bir iki kere toparlansin diye.

Kullanın ben de kullanıyorum.

Cotontzu_Siri

Tabii ki

Anonymus827062

Eğer ki kediniz yaş mama tüketiyor ise cok rahatlıkla kullanabilirsiniz içine karistirirsiniz

Elvang35

Önerebileceğiniz marka varmı hangisinden kullanmalıyım? ( kedimin bağışıklık sistemi güçsüz 2 kere mantar oldu derisi çok hassas en çok onun için kullanmak istiyorum)

Cotontzu_Siri

naturalis adramys somonyağı kapsülleri