Diyet Mama Önerebilir Misiniz

bngs

arkadaşlar kedimi diyete sokmam lazım kullanıp etkisini gördüğünüz diyet mama var mı

12 CEVAP

Palyaco

Royal ligh werty kullandım l carnitin yüksek lif en yüksek mama zayıflatmak için ve zayıfladı suan exclusion kullanıyorum kisir kedim

bngs

kusura bakmayın anlamadım royal canin mi kullandınız kedinize diğer mamayı mı birde bana hangisinş önerirsiniz

Palyaco

Kediniz kisirsa exclusion kisir değilse royal ligt wergh

simbakedi

obez değilse diyet mamaya çok gerek yok aslında. günlük fazla yiyorsa ve ondan dolayı kilo alıyorsa öncelikle mama paketinin arkasında yazan miktarın üst sınırını verin. sonra kilosu azaldıkça ayarlayabilirsiniz. illa mama değişimine gerek yok oburluktansa bence. hareketi vs yerindeyse kendi mamasını ölçülü ve öğünlü verirseniz de kilosu düşer. eğer hareketiyle alakalıysa da veterinere danışmanız daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

Palyaco

Bozita diet smotach rayal canin ligh wegiht

bngs

kullandınız mı etkili oldu mu

dilanbulent

Kediniz kısır mı? Kaç yaşında?

bngs

kısır 3 yasına giricek martta

bngs

@Palyaco
ne kadar zamanda zatufladi birde kactan kaca dusty

Palyaco

10 aylıktan 500 gram fazlamız vardı 500 gram verdi 1 buçuk ayda ama şunu soylim cok az yiyiyordu 8 ay önce kilo problemi için kullandım ham lif 10 yüksek tokluk hissi veriyor veteriner tavsiyesiydi ve lcarnitin 400 mg yüksek zayıflamaya yag yakıcı l carnitin onemli

Palyaco

Birde yag yakıcı özelliği olan dr natures dental 500 ml suya içme suyuna 1 fis içinde bulunan emzimler kilo sorunu ve dış için ideal

Palyaco

1 buçuk yaşında waffl cok fit bir kedim var veterinerim devamlı söyler 4 kilo 250 gram erkek devamlı dikkat ediyorum kilosuna