Biofeline B Plus Damla

alfa_s

Merhabalat biofeline b plus damla kulanıp memnun kalan varmı ? Ve kaç aylıkken kullanmaya başlamalıyız 🤗

4 CEVAP

NorthNight

Ben kullandım ve çok memnun kaldım, şişe bitince 2,5 ay kadarda etkisi devam etti. Sürekli kullanımdan ziyade tüy dökme dönemlerinde kullanılabilir. Ben yılda 2-3kez kullanmayı planlıyorum. Şuan tüy dökmesi az düzeyde bahar başı tekrar kullanacağım.

ytmzeypcn

Benim kedim baya tüy döküyotdu ama öyle bir tüy dökme yok biryerde yatsın 5 dakika sonra kalktığında tüylerden yattığı yer gözükmüyordu. Gimcat markası dahil birçok vitamin kullandım hiçbir işe yaramadı bu markayı birden gördüm denemekten zarar gelmez diyip umutsuzca sipariş ettim 3yada4. Günde tüy dökümü azaldı birkaç gün sonra da tüy dökümü tamamiyle geçti.
1 yaşına kadar olan kedilerde yarım ölçek(1ml)
1 yaşından sonra tam ölçek kullanımını öneriyorlar(2ml)
Ben günlük 2ml şırıngayla direk ağzına enjekte ettim tüy dökümü kesilene kadar günlük verdim sonrasında 2/3günde bir vermeye devam ettim. Sürekli kullanımı bence daha doğru olacaktır

cat_expert

Kullanılabilir fakat önerilen dozajın yarısını verin.

Ayrıca şu an biofeline'in kendi sitesinde yüzde 25 indirim var 74 liraya geliyor, diğer sitelerde 99 tl.

alfa_s

Peki 5-6 aylıkken kulansam sıkıntı olurmu