Kedim Yeni Mamasini Yemiyor.

Viomann

Kedim royal canin ile besleniyordu,berbat bir mama oldugunu ogrenince acana pasifica aldim,ancak birkac gundur yavas yavas arttira arttira royal caninle karisik veriyorum ancak bugun biraz daha arttirinca yememis,yermi,ne yapabiliriz?

15 CEVAP

Cotontzu_Siri

yaş mamayla karıştırarak verin bir süre. normal. rc bağımlılık yapıyor

Viomann

Yas mama yemiyor benim kedim sevmiyor vermiyoruz

miasugok

Kediler gimcat vitaminlere bayılıyor bir tane alın ve mamasına azıcık sıkıp karıştırın bence. 20 gramlıkta satılıyorlar küçük bi tane alıp deneyebilirsiniz. Hem vitamin almış olur hem mamasını yemiş olur.

KedimVar

Mamasını Islatmayı deneyin.

Viomann

Mamasini islattim buna ragmen hala hic yemedi bugun ne yapabiliriz?

SelinTuksal

Gimcat multivit karıştırın veya ımmunity paketleri var. 35 gr x 7 adet oluyor genelde ondan alın.

SelinTuksal

Bir de kaç yaş mama denediniz de sevmedi?

Viomann

Birtek whiskas denedik sevmedi onunda cok dandik oldugunu sonradan ogrendik.Ve benim kedimin soyle bir huyu var kuru mama disinda herhangi birsey yerse kuru mama yemiyor,ondan dolayi vermiyoruz,yas mama simdilik.

martha

schesir deneyin

Viomann

Hala yeni mamasini yemedi,ne yapabilirim bilmiyorum,guzel bir yas mama alip yas mamaylami karistirsam?

Cotontzu_Siri

instinct yaş mama çok kaliteli ve çok lezzetli

KedimVar

Evet kaliteli bir yaş mamayla karıştırın. Whiskas la karıştırınca yememesi normal.

Viomann

Suan yakinimda bir petshop yok,acaba yeni mamasina alisana kadar migrostan bir yas mamami alsam azda olsa karistirsam?

miasugok

Tavuk suyuyla da karıştırabilirsiniz hemen yaş mama bulamayacaksanız

Cotontzu_Siri

yoğurtla karıştırabilirsiniz