Exclusion Mama Nasıl ?

GoldenOdin

Exclusion mamayı ilk defa duydum. Kaliteli bir mama mı ? İçeriği nasıl ?

3 CEVAP

Bu mamayı yeni deniyorum altındaki açıklama dikkatimi çekti.yurtdışındaki ******* gibi sitelerde ürün altında çok olumlu yorum var ama türkiyede bulamadım.
kurutulmuş et ve keten tohumu yağı kullanıyormuş? Betsy çok beğendi devam etmeli miyim karar veremedim? Hills kullanıyordum içerikleri kıyasladım acayip fark var. Hills'de zararlı olduğu söylenen Mısır, kuzu unu, soya küspesi, mısır glüten unu, hayvansal yağ var. Daha önce kullanan birisi var mı?

Bence o fiyata daha iyisi bulunur

Hadeyan

Bu tarz bir soru soracağınız zaman soru kedi için mi ? köpek için mi ? Yavru mu yetişkin mi ? Bunları da belirtirseniz daha iyi olur. F/p olarak fena değil gibi ancak o fiyatlara başka şeylere bakılabilir gibi.