Kedi Sakinleştirici Relax Paste

reinefee17

Kedim genel anlamda sakin bir kedi yaramaz değil sabahları uyuyor ama yaşadığım yerde insanların işten geldiği saatlerde yaramazlık yapabiliyor çok ses çıkartıyor sürekli değil arada bu ürünü daha önce sarın almak istemiştim ama Pet Shop gerek olmadığını seyahatlerde kullanıldığını 4 saat uyuduğunu söyledi ona zarar vermek istemiyorum zaten balık yağı ağız solüsyonu tablet kullanıyoruz balık yağı günlük ağız solüsyonu haftada 2 kez tablet bir kez idrar yolu enfeksiyonu için onun dışında bir kez yaş mama bir kez ödül maması 2 kez Malt kullanıyorum bu ürünü alsam ödül maması ya da yaş mama verdiğim gün kullansam sorun yaşar mıyım kullanan var mı

4 CEVAP

Siyamask

Okurken benim karaciğerim yoruldu :D veteriner hekiminize sormanız daha sağlıklı olacaktır. Bana şahsen aşırı geldi.

bellaarthi

ben aldım pek işe yaramıyor ayrıca ishal yapabiliyor

reinefee17

Ben de kullanma taraftarı değildim ama kullanan bir kaç kişi gördüm haftada bir kez kullanabilirim belki.
Biraz uzun detay vermek istedim. Veterinerime danışacağım.

reinefee17

Tesekkur ederim sanırım almayacağım