Kedi Isırdı

Tbusratoptas

Arkdaslar kardesım hıc gormedıgı bır kedıyı sevmek ıstemıs sonucunda az oynadıktan sonra ısırmıs kardesım 9 yasında kedide bir 5 6 aylkk var elınde kanama yok ama ısırmak ıstedogı yer bllı ufak bır nokta cıkmıs hemn cekmıs kendını salyası geldı dısını hısettım ama bısy olmadı valla falan dyor zaten yara gıbı sey kan ıcın bisy yok ne yapmalıyım ı ternettede aradım ama tam biseye ulasamadım

6 CEVAP

hilalhilal

kedi takip edilmeyen sokak kedisi ise acile gidip doktora danışmak iyi olur. Geçmiş olsun

KedimVar

Pardon beni ısırmamıştı, tırmalamıştı oyun oynamaya çalışırken. Ama nokta kadardı ve ben yine de kuduz aşısı vurulmuştum. Ama tırmalaması daha riskliymiş ısırması o kadar riskli değilmiş.

zeynepgurgen

Dişi geçmediği sürece problem olma ihtimali yok.

Ozzge

Geçmiş olsun , temkinli olmakta fayda var .beni kendi kedim ısırmıştı öyle olduğu halde kuduz aşısı olmuştum,takip kartım var.Allah korusun %1 ihtimal bile olsa gelir bulur siz de yaptırınki içiniz rahat etsin.

KedimVar

Aynı durum benim başıma geldi. Ben bunun için kuduz aşısı vurulmuştum.

Tbusratoptas

Diş gecmedi ama salya olmus bırazdan doktora gıdıcez yıne sıkıntı olmasın çok teşekkür ederim