Acilll!!!!!!

Ceylinalkazan

Arkadaşlar bugün sabah bir kedinin doğum yaptığını gördüm öğlen baktığımda anneleri yolda kan içinde yatıyordu ve 8 yavrunun sadece 1 tanesi vardı ben ne yapacağımı bilmiyirum acil yardım edin

7 CEVAP

KedimVar

Laktozsuz sütü suyla karıştırıp bir eldivenin içine koyun. Eldivenin parmak uçlarından birini azıcık delin toplu iğneyle. Eldiveni emsin.

Ceylinalkazan

Eve aldım sıcak bir yuvanın içine koydum şimdi ne yapmam gerekli acil bilgi lütfen

KedimVar

Yavruya siz bakın. Gimcat Kedi sütün tozu alıp biberonla besleyin. 2 saatte bir kulak çubuğunu zeytinyağına batırıp poposuna sürün tuvaletini yapmadı için. Sıcak tutun. Sıcak su torbasının üzerine havlu serip bir kutuya koyabilirsiniz. Diğer yavruları da bulmaya çalışın bu arada.

Ceylinalkazan

Diğer yavruları 4 saat aradım annenin taşıyabileceği yerlere baktım ama hiçbir iz yok yarın tekrar aramaya çıkıcam ama şuan o tek kalan yavruyu yaşatmak istiyorum çünkü hani eğer onu ben almasam neler olabileceğini bile düşünmek istemiyorum şuan çok bağrıyo şimdi sütü sipariş verdim ama yarına kadar aç kalamaz ne yapıcammm!!!

zeynepgurgen

Yiyebilecek kadar büyükse püre mama vermeyi deneyin.

Ceylinalkazan

Daha göbek bağı duruyodu 2 3 günlük tahminim. Büyük ihtimalle şu an çok çok aç ne yapıyım ölmesini istemiyorummm !! :(

miasugok

:(( Allah kolaylık versin kedicik şanssız doğmuş ama bundan sonrası şanslı olsun inşallah şimdi nasıl merak ettim