Çözüm Bulunamayan İdrarda Kan

Kasatka

1 senedir kedimin idrarinda ara cok azda olsa kan goruyorum ve ne yaptiysam cozum bulamadim diyetini degistirmek ve ilac kullanmakta gecici cozum saglamaktan baska bi ise yaramadi ne yapacagimi sasirdim kafayi yiyecem artik

11 CEVAP

Siyamask

Ultrasonla bakılsa daha ayrıntılı sonuç çıkar. Röntgende görülmeyebiliyor maalesef:( Çok geçmiş olsun.

NorthNight

Öncelikle sorunun tam olarak neyden kaynaklı olduğunu tespit etmelisiniz, bu yüzden ultrason konusuna katılıyorum. Çektirirseniz iyi olur daha net bilgi edinirsiniz. Burada idrar yolu rahatsızlıklarında kızılcık suyu kullanan kişiler görmüştüm bi çok kişi memnundu, araştırıp deneyebilirsiniz.

Siyamask

Ultrasonla bakıldı mı? Kum döküyor olabilir belki

Kasatka

Ultrasonla degilde rontgenle bakildi birsey cikmadi zaten
ultrason aleti sayili veterinerde var onlara da ben gidemiyorum ,mikroskopla idrarini incelediler ondada birsey cikmadi

Kasatka

Bi yolunu bulup ultrason cektiricem artik yeterki yavrum iyi olsun

Kasatka

Yardimci oldugunuz icin sagolun

Palyaco

Kizilcik tarifi en iyi çözümdür her kedi sahibine tavsiyemdir 1 sıcak su bardağı suyu pres makinesine ekleyin 1 yemek kaşığı kizilcik ekleyin 20 dakika bekleyin ve süzün bir kavanoza dolapta saklayın ileri evre için 2 günde 1 çay kasigi kizilcik ekleyin yasmamaya karıştırıp verin ileri evre olmayan kediler icin haftada 2 sefer yasmamaya 1 çay kasigi idrar yollarını açıyor

Palyaco

Extra murver olan ve ekinezya buda vest plus bağışıklık güçlendirici var ek yardım içindir kizilcik tarifiyle birlikte kullanın ilk 1 ay hergun 1 tablet 2 ay 2 günde 1 tablet kullanın kedinizin ne kadar rahat idrar yaptığını görürsünüz saten şu içimi çok articak

beyzathemoc1

Tam kan biyokimya yapıldı mı

Kasatka

Kızılcığı veterinere sordugumda dozajini bilmezsen kedinin ölümüne neden olabilir demisti 🥺

Kasatka

Hayir parazit asisini zamani geldi gitmisken kan tahlilinede baktirmak istiyorum zaten idrar tahlilinde c vitamini yuksek cikmisti en son