Siz Hiç Aldiniz Mı?

Mia_Damla

Arkadaşlar siz hiç internetten mama aldınız mı ND sipariş etcem de Alan varmi güvenilir mi taze geliyor mu? Veteriner den mı almalıyım ?

16 CEVAP

zeynepgurgen

Hep internetten alıyoruz. Bir sıkıntı yaşamadık.

hilalhilal

şu konuda net bir bilgim var veteriner kliniklerindeki fiyatlar ile internet sitesindeki fiyatlar arasında uçurum var artık günümüzde internetten alınmayan hiç bir yok gibi. Bence petlebi en iyisi

martha

kediniz henüz yavru değil mi ? tavuklu kullanın , yetişkin olunca balıklı ya da ne istiyorsanız ona geçersiniz :)

KedimVar

Ben de hep internetten alıyorum.

Mia_Damla

Saolun :)

Mia_Damla

Link atarmisin

Zeytinlicorek

Ben hep internetten aldım. Buradan ve **********.com dan aldım ve bir sıkıntı yaşamadım.

martha

ben de *********.com dan alıyorum. uygulaması var hatta indirdim çok kolay oluyor öneririm ve oldukça hızlı

Mia_Damla

Nd tavuklu olduğu için tüy dökümü yapmazmi

ben de buradan alıyorum kullanma tarihi uzak taze mama gönderiyorlar.

https://www.petlebi.com/kedi-mamasi/nd tüm ndlere buradan bakabilirsin

nd doğru seçim

pinarcaya

Petlebi ve ******* sitelerini kullanıyorum sürekli.

Ozzge

*********** tercihim.Diğer sitelere kıyasla en hesaplısı

Ozzge

Veterinerler üzerine tekrar fiyat ekleyerek satıyor,siz depolardan direkt alıyor olarak düşünün netten alırken.tarihleri zaten paket üzerinde yazıyor problem yaşamazsınız ki yaşarsanız da iade çok kolay

Mia_Damla

Petlebi den ND sipariş ettim :)

Uhrit

ben de daha önce ***********n alıyordum daha sonra bir çok sorunla karşılaştım ve muhattap bulamadım bu sebeple artık adı sanı duyulmamış yerlerde almak yerine buradan almayı seçtim. en azından telefon numarası adresi vs vs belli.