Kedim Kısır Ama Kızgınliğa Girdi

nisaasavass

merhaba. erkek kedimi yaklasik 8 ay once kisirlastirdik. fakat mart yaklasirken birden huysuzlasti, hircinlasti. hic camdan bakmazdi simdi camlardan ayrilmiyor. kisirlastirinca icindeki duygular da gitmiyor muydu?

4 CEVAP

Palyaco

Operasyondan sonra olmaması lazim

theyusra

kızgınlık gibi durmuyor anlattıklarınız. canı sıkılıyor olabilir, bölgedeki başka bir erkek kedinin kokusunu alıyor olabilir, sağlık sıkıntısı olabilir sadece kızgınlık olarak düşünmeyin, kızgınlık olsa kaçmak isterdi bakmakla kalmazdı.

Hayvanasigi0

Erkek kediler kızgınlığa girebiliyor operasyondan sonra bildigime gore ama sadece kizginlik olamaz belki de nedeni

Dobbyko

Kızgınlık olduğunu düşünmüyorum. Benim kedim de canı sıkıldıkça cama çıkar dışarıyı seyreder, kısırlaştırıldıysa kızgınlığa girmesi mantıklı değil zaten. Sıkıldığı için yapıyordur, hırçınlığı da bir şeyin acısını cikariyordur ya da sizinle oyun oynamak istiyordur