Kedimin Testisi Kanıyor

klaxus

arkadaşlar merhaba. bi hafta önce falan kedimin testisinin birinde hafif bi kanama oldu ve veterinere gittik. çok agresif olduğu için muayene edemedi kediyi ama ciddi bir şey olmadığını söyledi. kedim 1 ay önce kısırlaştırıldı ama vet onla bi alakası olmadığını da söyledi. teramisin sürüyodum ben de. ama kanayan yer büyümüştü biraz. sonra iyileşti baya kurumuştu bu sabah. az önce baktım bi yerde daha kanama başlamış böyle çizik gibi şeyler var. fotoğrafını koyucam. neden olduğu hakkında hiç fikrim yok ciddi bir şey olabilir mi?
ilk foto ilk hali. 2. büyüdü öyle ama sonradan iyileşti baya orası. bu sabah da son fotoğraftaki yer oldu. en kısa zamanda veterinere gidicem ama bi bilginiz varsa yazın lütfen.

2 CEVAP

Siyamask

1 ay uzun bir süre derinin iyileşmesi lazımdı. Güzel krem kullanmışsınız. İyi bir kontrol edilmesi lazım. İnşallah ciddi bir şey yoktur çok geçmiş olsun

klaxus

teşekkür ederim. vete gittik anal kesesi şişmiş. kedim de onu patlatmaya çalışırken yara yapmış.