Rc, Happy Cat

suzandilan

Bugün kedimi vet. goturdugumde yine malesef ki veteriner tavsiyesiyle aldigimiz pro plan mamayi yemedigini soyledim profesyonel mama kullanin bence dedi onerisini sordugumda Royal Canin onerdi ama ben o mama hakkinda bir cok kotu yorum okudum ve almak istemiyorun rastgele happy cat gordum hem fiyatida dusuk içeriği hakkinda bilgisi olan veya yavru kedi mamasi onerebilecek arkadaslardan yardim istiyorum..

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

Çok tekrarladım ama... Veteriner beslenme konusunda güvenilecek son kişidir! Soruda adı geçen 3 mama da çok kötü. O fiyata N&D düşük tahıllı alabilirsiniz.

KedimVar

Happy cat de almayın rc de almayın. ND size uygun mu?

suzandilan

Evet, ya ben icerik bilgisine sahip olmadigim icin en saglikli nasil beslenirse onu almak istiyorum

zeynepgurgen

Veterinerlerin genelde anlaşmaları olduğu için Proplan ve Royal Canin öneriyorlar. N&D az tahıllı tavsiye ederim.