Erkek Kedimi 4 Ay Önce Kısırlaştırdım Ama Kızgınlıktaki Davranışlarını Sergiliyor

erkek kedimi 4 ay önce kısırlaştırdım ama hala sabahları deli gibi koşturup bağırıyor ne yapacağamı bilemiyorum oyun oynuyorum koşturması bitiyor ama bağırması bitmiyor

2 CEVAP

Hoddie

her kısırlaştırılmış kedi sakinleşmez. olduğu gibi kalada bilir. bağırması belki ilgi istediğine bir işarettir.

nefeskedi

Alışkanlık haline getirmiş olabilir, bizimki de bazen hâlâ çiftleşme hareketi yapıyor yumuşak şeylerin üzerinde. Yakalarsam başka şeye yönlendiriyorum. Siz bağırmasına tepki verdiğiniz için belki ilginizi istiyordur.