Kedimin Ağzından Gelen Sıvı

Kemalizm

Kedimin ağzından fotoğrafta görüldüğü gibi birşey çıkıyor ama ne olduğunu anlayamadım. Sabah uyandığında daha çoktu. Bugün başladı böyle birşey ne olduğunu bilen var mı?

6 CEVAP

gece18

Dişlerine ve diş etlerine baktınız mı? Ağzının içine detaylı bakabildiniz mi? Tam olarak nereden geliyor o sıvı? Uyurken mi oluyor genelde?

Detaylandırırsanız sevinirim. Veterineriniz var mı? Attınız mı bu fotoğrafı?

Kemalizm

Ağzına bakamadım ama uyurken oluyor bugün başladı neden olduğunu anlamadım

gece18

Sıcak bir renk salyası var burdan bakılırsa. Kırmızımsı, turumcumsu. Diş etinden veya dişinden gelebilir mi diye düsünüyorum. Ağız yaraları iltihapları vs.
Yemesi içmesi nasıl? En son ne yedi?

Kemalizm

Yemesi içmesi iyi, mama yedi en son

gece18

Detaylı bi’ sekilde ağzını açıp inceleyin. Bu durum devam ederse veteriner’e gidin. Akıntılar hafife alınacak bir durum değil.

NorthNight

Diş sorunları veya iç parazit durumlarında olabiliyor. Veterinere danışın.