Prochoice Yaş Mama?

eslemkaya

Merhaba ben naturon yaş mama kullanıyordum sizce değiştirip prochoice almalı mıyım içerikten pek anlamıyorum. Fikir verirseniz sevinirim :)

9 CEVAP

CapKek

Bir çok yaş mama markası denememize ragmen kedim hiç birini fakat Prochoice ezme mamaya bayılıyor. Stokladık biz 400 lük olanlardan 25 adet🤭 ben artık içerige fazla bakmıyorum kedim neyi severse onu almaya karar verdim. İçeriklere baktıkça beynim sulanıyor iyisini alıyorum yemıyor😤 bu sebeple sevdigi mamalara devam. Prochoice kötü içerikli değil orta segmentte.

Anonymus985465

Merhaba
Kedilerim Naturon ve Prochoice konserve mamayı yemediler. Ancak sokak canları büyük bir iştahla yediler.

dilanbulent

Açıkçası yaş mamada tek 1 markaya bağlı kalmayı doğru bulmuyorum. İçeriğini güzel bulduğunuz yaş mamaları verebilirsiniz. Kuru mamayı çok değiştirmek hiç iyi değil, fakat yaş mamada değişiklik yapılabilir bence.

Anonymus985465

Schesir ve nd kaliteli mamalar. Severek yiyorlardı. Artık tavuk göğsü haşlayıp yediriyorum. Çoook seviyorlar.

ytmzeypcn

İnternet üzerinden sipariş veriyorsam veteriner ve petshoplarda bulamadığım için N&D alıyorum birkaç konserve.
Ancak her markete yada veterinere gittiğimde de royal canin,pro plan gibi markaların yaş mamalarından da alıp N&D markasıyla dönüşümlü olarak veriyorum

ytmzeypcn

Ancak bu sıralar gözüme Gimcat'ın Malt özlü ve Çimenli yaş konserve mamaları da takıldı en kısa sürede onlarıda deneyeceğim

Palyaco

Kullanabilirsiniz naturon eş degerinde

Gimlihanim

Naturon et içeriği daha iyi. Ama naturonda çin taçınız zamkı var. Bunu beğenmedim.
Prochoice et ve et ürünleri ibareleri var. Genelde yaş mamada pek istemeyiz. Ama katkı maddesi yazılmamış. Katkı maddesi olmaması güzel.
İkisi dönüşümlü kullanılabilir diye düşünüyorum.

Anonymus985465

Suzionline konserve mama incelemesi sonucu Nutri Feline'yi keşfettim İçerik çok güzel

Petlebi'de indirim var Ayrıca % 10 indirim kodu + pati kart indirim kodu derken bugün fırsatı değerlendirip bendeki 12 cana büyük sipariş verdim