Kedi Alerjisi

Eness68

Kardeşimin kediye alerjisi çıktı ve doktor ya kedi evden gitmeli ya da kardeşim gitmeli dedi ama o kadar kolay mı ? daha yeni 1.yaşını kutladık kötü zamanlarımızda sevdik sarıldık ve ayrılığı hiç düşünemiyorum ve şu an berbat hissediyorum..Tavsiyelerinize açığım

3 CEVAP

Eness68

doktor iyi bir doktor ve aşı oldu kardeşim. üstüne ilaçlar da yazıldı ve 1 2 hafta yanına yaklaştırmayacağız..zaten okullar açılıyor bi bakıcaz ama göndermek aklımda olan son şey çünkü hem alışıyorsun hem pısırık bir kedi beni bırakmayın diye yakamıza yapıştığı bile oldu :/ çok zor

D-O

Kedi tuylerindeki alerjenleri azaltan proplan mama reklami gormustum gecen. İsterseniz bir arastirin.

reinefee17

Başka bir doktora gidin. İnternetten araştırın alerji aşıları var. Göz damlası var sprey var bir sürü şey var.
Benim annemin de tüy alerjisi var arada gözleri kaşınıyor yanıyor. Doktorlar genelde direkt kediyi gönderin diyor.
Sprey kullanan bir vardı bu sitede bir şişe bitirdim bağışıklık kazandım arada hapşırıyorum geçti demişti.