Sizce Kedi Sahiplenmek İçin Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kerem_Eray

Kedi sahiplenmek istiyorum ve ilk olacağı için nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum.

1 CEVAP

Ailenizle yaşıyorsanız mutlaka ama mutlaka rızaları olsun. Her şeyi baştan kararlaştırın. Tatiliniz varsa siz evde yokken kime bırakacaksınız, hasta olduğunda veteriner masraflarını karşılayabilecek misiniz, koltuk/perde tırmalayacak büyük ihtimalle, göze alabilecek misiniz bu tür problemleri? Ne kadar vakit ayıracaksınız? Kim/günde ne kadar oynayacak, hangi odalara girebilecek, tuvaleti nerede olacak, ileride yerlere bile işese evdeki herkes tahammül edebilecek mi bu kediye? Gibi gibi bir ton soru var. Hepsine kesin cevaplar verebiliyorsanız sahiplenin. Gerisi kolay zaten