Sokakta Bulduğum Minnak İki Aylık Yavrunun Sesi Kısık Azro Şurup Veriyorum Antibiyotik 0.5Cc Yararl.

Zeynazehra

Sokakta bulduğum Minnak iki aylık yavrunun sesi kısık azro antibiyotik yararlı olurmuş?

3 CEVAP

milodelisi

Kafanıza göre veteriner görüşü almadan ne olur bu tarz antibiyotik gibi takviyelerde bulunmayın. Evet iyi geliyor olabilir ama 2 aylık kediye 0,5 çok fazla değilmi? Yetişkin 2 yaşında kediyi 1 cc verdiriyordu bize. Veterinere sormadan ilaç takviyesi yapmayın. Veterinere götürmem derseniz vitamin oranı fazla olan yavru kedi maması takviyesi yapabilirsiniz. Antibiyotik için vet şart diye düşünüyorum

2 ayliga antibiyotik 0.5cc fazla 0.5ccnin yarisini gunde 1 kere verin ama bence en azindan bir veterinere gidin sorun.

ilaydabal

Bende bugn goturdum sesi kisikti 50 gunluk yavru kedimin ayni surubu verdi ama 0.2 cc verdi