Gizli Kızgınlık Diye Bir Şey Var Mı

stellabennett

kedim 5 aylık yüksek sesle bağırma poposunu kaldırma ve benzeri şeyler yapmıyor fakat sürekli yuvarlanıyor ve vajinasında sarımsı akışkan değil böyle değişik sümük gibi bir şey vardı sizce gizli kızgınlık falan olabilir mi

3 CEVAP

NorthNight

Gizli kızgınlık diye birşey yok. Bazen küçük aylarda nadirde olsa görülebiliyor. Bi veterinere danışın, başka bir sorun değil mi anlaşılsın.

aslihan_e

  1. ayda erinlik dönemine giriyorlar, o tarz davranışlar normal. Aynı insanlar gibi, ergenlik öncesi erinlik dönemleri var. Kızgınlığa girmiyor ama yanında yaşıt kedi olursa çiftleşme hareketleri yapabiliyor mesela.

theyusra

gizli kızgınlık diye bir şey yok ama sıvı akmasını veterinere danışın, sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.