Kedimde Aşırı Tüy Dökme

Htcklc

Kedim bölgesel (arka bacaklarda) tüy döküyor. Daha öncede oldu ancak geçti. Şimdi ise sanki çoğalıyor. Tekir bir kedi ama royal canin britis short kedi maması yiyor. Acaba yetersiz mi kalıyor. Gerçi yaş mama da veriyorum. Veteriner kaygısı müthiş olduğu için goturemiyorum. Sizce ne olabilir ya da daha önceden bunu yaşayan var mi?

1 CEVAP

simbakedi

bu maalesef mamadandir, vitamindendir denecek bir durum degil. acil veteriner gormeli cok buyuk bir boyutta ve ilerlerse hem tedavi zorlasir hem masrafi. bazi veterinerler eve de gelebiliyor, oyle bir sey ayarlamanizi ya da bir sekilde goturmenizi oneririm.