Patiye Basamama

Sabah uyandığımda kedimin sağ ön patisine basamadığını farkettim. Topallayarak yürüyordu ve ben dokunmaya/sevmeye çalıştığımda tıslayıp hırlıyordu. Gece boyu bi şeysi yoktu. Sadece 1-2 gündür keyifsiz gibiydi ama ayağında bi sıkıntısı yoktu o zaman için. Düşebileceği en yüksek yer masa açıkcası. 4 aylık bir kedi. Ayağı topallamasına rağmen yatağa ve masaya çıkabiliyor. Kırıldığını düşünmüyorum. İncindiyse benim yapabileceğim bir şey var mı? Kendi kendine geçer mi acaba?

6 CEVAP

kevserb

İncindiğini düşünüyorum minicikmiş zaten daha ama veterinere götürmekte fayda var derim

KedimVar

Benimkinin de incinmişti. Vet e götürme imkanınız varsa götürün ama ben götürmemiştim ve en fazla 1 hafta sürmüştü düzelmesi.

Bugün bekleyip yarın öğlen gibi götüreceğim. Halsizliği çok fazla sürekli uyuyor. Mamasını elimle yediriyorum. Umarım incinmeden fazlası değildir

miasugok

Canı yandığı için keyifsizdir aynı şey bizim de başımıza geldi dışardan fren sesi duyup korkmuştu ve tezgahtan atlamıştı ağrı kesici yaptı veteriner keyfi yerine geldi romeonun

huseyin1

patisinin arasına bakın birşeyler batmış yada yara olmuş olabilir

Herkese cevapları için teşekkürler. 1 gün bekledikten sonra kendiliğinden geöti. İncitmiş muhtemelen. Şu an gayet iyi, koşturup duruyor