Yavru Kedileri Nasıl Sıcak Tutabilirim

bobby34

bahçemdeki kulübede baktığım 3 yavru kedi var üçü de kardeş mama su veriyorum günlük olarak ne kadar kulübede kalsalar da gece soğuk oluyor onları nasıl sıcak tutabilirim

2 CEVAP

aslihan_e

Ben öyle durumlarda 2,5 3 litrelik şişelere sıcak su doldurup bir beze sarıp koyuyordum, direk kaynamış su koyunca şişe zarar görüyor, kaynar su olmaması gerek ama bayağı sıcak olması gerek, gece geç saatte koyunca koyunca sabaha kadar idare ediyor. Soğuyunca suları tekrar kettle'da ısıtıp yeniliyordum.

bobby34

@aslihan_e teşekkürler deneyeceğim