Tadığımın Kedisi Hastalandı Acıl

Partilerindostu

Kedi yediğini çıkarıyor burnu ve kulakları soğuk ve büyük tuvaletini yapamıyor

6 CEVAP

Dobbyko

Yabancı cisim yutmuş olabilir, hemen kliniğe gitmeli. Başka bir şey de olabilir bu bir ihtimal sadece kliniğe götürsünler.

Warriorsans

Acil kliniğe gitmeli ateş düşüklüğü hayati risk demek

Partilerindostu

Veterinere götürdü ilaç vermiş 2 gündür kullanıyor ama hala geçmedi

Anonymus985465

Karnı sürekli büyüyen bir yabru sokak kedisini veterinere götürdüm. Çalıya sarılı tüy yumağı bağırsak girişini tıkamış. Yedikleri mideyi doldurduğundan göğüse bası yapmış. Güçlükle nefes alıyormuş Ôlümcül olduğu, ancak ameliyatla %5 şansı olduğu söylendi Amiattan sonra 2. gündeyiz Yoğun bakımda, ancak çok şükür ayağa kalkmış.

Lokumcukk

Kabızlık için az bir miktar zeytinyağını poposundan şırıngayla sıkabileceğimizi söylemişti veteriner ama o kedi yüksek ihtimalle zararlı bişey yutmuş

Anonymus985465

Hamileyse karnındaki yavrular hayatta mı düşüncesiyle röntgen çekildi ve yavrucağın çilesi inş. bitti.
Tüy yumağı hiç hafife alınmamalı.
Röntgen/ultrason düşünülmeli