Köpeğimin Rahatsızlığı

gezgin12

Merhaba. Çiko isminde 5 aylık bi köpeğim var.Dün akşama kadar birşeyi yoktu dün akşam 4 defa kustu bi süre sonrada göz bölgesi şişip kızarmaya başladı. Sabah kalktığımzdakızarıklık ve şişlik azalmıştı ama bu seferde kulağının iç kısmında kızarıklık başladı buna ek olarak halsizlik,iştah kaybı ve kaşıntı eklendi. Alerji olmasından şüphelendim ama emin değilim eğer alerji ise veya değilde başka bi sıkıntı varsa bi ilaç önerebilirmisiniz en azından veterinere gidene kadar toparlayabilecek birşey. Teşekkürler.

2 CEVAP

perasu

5 aylık bir hayvanda bu kadar ardarda kusma ve dediğiniz belirtiler varsa veterinere gidene kadar tavsiye değil direkt veterinere götürmeniz gerekiyor.

Pugy

Bence ezbere hiçbir şey kullanma derim durumu ciddi olabilir acil veterinere götürmelisin ki ben bu yorumu yazana kadar iyileşmiş olmasını umuyorum çok üzüldüm çok geçmiş olsun