Kedinin Altına Kaka Kaçırmasınının Sebebi Nedir?

mehmtsirin

Başlıktada belirttiğim gibi kedim kaka kaçırıyor, bi süre önce ishal olmuştu ishal tamamen geçmişti ama şu an ara sıra tekrar ishal olmaya başladı ve özellikle de kaka kaçırıyo hiç böyle olmamıştı ne yaptıysam çözüm bulamadım her tarafı berbat etti nereyi bulursa oraya bırakıyor, daha önce böyle bi sorun yaşayan varsa neler yaptığı konusunda beni bilgilendirirse çok sevinirim.

17 CEVAP

PESso_O

Merhaba benim kedimde 7 yaşında 2 hafta önce üçüncü göz kapağı çok belirginleşti. Yeme içmede bir sorun yok uyku esnasında dışkı bırakıyor katı şekilde ve fındık büyüklüğünde. Hiç böyle bir durum gelmemişti başıma. 3 hafta önce eve yavru bir kedi getirmiştim o ishaldi onunla son zamanlarda yakınlaşmıştı ve o gittikten sonra böyle oldu. Veteriner antibiyotik tedavisine başladı ama hala gözle görülür bir değişiklik yok, hatta daha fazla dışkı bırakmaya başladı. Veteriner ateşi olduğunu viral bir hastalık olabileceğini söyledi. Sizin kediniz iyi oldumu acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Ben fip vb bir hastalık olmasından çok endişeleniyorum o nedenle soruyorum. Benzer başlıklar altında soruyorum bu durumu ama kimse dönüş yapmıyor. :(

PESso_O

Merhaba benim kedimde 7 yaşında 2 hafta önce üçüncü göz kapağı çok belirginleşti. Yeme içmede bir sorun yok uyku esnasında dışkı bırakıyor katı şekilde ve fındık büyüklüğünde. Hiç böyle bir durum gelmemişti başıma. 3 hafta önce eve yavru bir kedi getirmiştim o ishaldi onunla son zamanlarda yakınlaşmıştı ve o gittikten sonra böyle oldu. Veteriner antibiyotik tedavisine başladı ama hala gözle görülür bir değişiklik yok, hatta daha fazla dışkı bırakmaya başladı. Veteriner ateşi olduğunu viral bir hastalık olabileceğini söyledi. Sizin kediniz iyi oldumu acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Ben fip vb bir hastalık olmasından çok endişeleniyorum o nedenle soruyorum. Benzer başlıklar altında soruyorum bu durumu ama kimse dönüş yapmıyor. :(