Kedimi Kısırlaştıracağım

Warriorsans

Arkadaşlar jelibonu kısırlaştıracağız, 6 aylık oldu artık 1 2 hafta içinde operasyon olacak tabii öncesinde tahlilleri düzgün çıkarsa. Çevremde bu konuda güvenebileceğim tek klinik var orayla konuştuk dişi kedi gaz anestezi estetik dikiş testler falan her şey dahil 850 tl dediler sabah teslim edicekmişiz 1 gün orada kalıcakmış ertesi gün sabah teslim alabilirmişiz. 1 gün kalmasının nedenini sorduğumda, her ne kadar gaz anestezi de olsa ameliyattan sonra bazı komplikasyonlar gelişebiliyormuş ve bunlar çok normal de olsa kedinin sahibini korkuttuğu için aynı zamanda gözlem altında tutmak adına 1 gece misafir ettiklerini söylediler. Şu anlık bu kadarını konuştuk başka sormam gereken ne var açıkçası aşırı gerginim ve korkuyorum

10 CEVAP

duman_cat_world

hiçbir sıkıntı olmaz Allahın izniyle. Biz de sabah bıraktık akşam aldık. Yoğun bakım ünitesi denilen bir kapsülün içinde kaldı ve orada ayıldı. Biz erkek kedimi her şey dahil 510a kısırılaştırdık Ağustos ayının sonunda. Gayet uygun bir fiyattı, artık bu fiyata bulmak imkansız gibi bir şey. Şimdiden çok geçmiş olsun jelibona🐾💜 Bir de özelden mesaj attım bakar mısın 😊

NorthNight

Bence fiyat olarak yapılan hizmetler vs gayet iyi, bir gece kalmasıda sizin yararınıza olur. Küvez gibi alanda kalıyorlar genelde oranında oksijenlenmesi sıcaklığı makineyle ayarlandığı için çok konforlu bir ortam oluyor.
Şimdiden bağışıklık güçlendirici takviyelere başlayabilirsiniz jelibon için daha iyi olur.

kucuksahin

Merhaba nereden bu fiyatı aldınız acaba. Sorun olmazsa yazabilir misiniz?

Fiyat gerçekten çok uygunmus ben 31 Ocakta bir disi sokak kedisi kisirlastirdim ve o kadar pazarliga ragmen 600 tl ye anlastik ayrica kati anastezi ile operasyon yapildi. Sormaniz gerekenler olarakta kac dikis atacaklarini , ameliyattan sonra antibiyotik igne yapacaklar mi bunlari sorabilirsiniz . Simdiden gecmis olsun

Palyaco

Önceden bağışıklığı güçlendirin saten yapiyormussunuz guzel hiçbir sıkıntı olmaz orda kalması daha iyi çünkü 12 saat zor oluyor evde o halini gormek

Ramsesin operasyon 550, çip 150, kan 100 liraya baktırdım. Yakalık, sonrasında 3 gün pansuman ve antibiyotik yapılacak. Bunlar operasyona dahil. Anestezi gazlı değil. Sabah bıraktım akşam aldım. 800 lira ödedim. Ama bir gece bırakmak istemedim zaten üzülüyor yalnız kalınca. Ama bir kaç saat daha geç alabilirmişim. Ben acele ettim almak için. Eve geldi 24 saat hiçbirşey yemedi, azıcık yedirmeye çalıştım kustu. Dengesini koruyamadı heryere çarparak yürüdü. Biraz titredi. Dün gece itibari ile biraz daha toparladı. Bence veterinerde uzun kalıp toparlanması çok iyi olur.

Warriorsans

Ya evet bende bağışıklık güçlendirmek için ekstra bir şeyler yapıyorum zaten bakalım inşallah sorunsuz geçer sürecimiz

Warriorsans

@kucuksahin İstanbul Arnavutköy vetlife veteriner kliniği

Warriorsans

@edakaradeniz evet ilk gidişimizde bunları sormayı unuttum bir daha gttiğimizde bu durumları da konuşuruz. İnşallah yakalığa falan da gerek kalmadan hallolur hızlı bir şekilde iyileşir

Warriorsans

@palyaco haklısınız ama hep aklım onda olucak, korkucak bilmediği yerde 🥺