Sokağa Atmış

akitalove

Arkadaşım dediğim kız barınaktan sahiplendiği bir belçika kurdu melezini sokaga salmıs kapısında şuan dolanıyo öyle o kadar çok içim acıdı ki daha dün evin sıcaklıgında yataklarda uyuyordu kötüde olsa mama yiyordu şimdi nolucak ona yeter ya gerçekten insanlarin yaptigi seyin bedelini neden hayvanlar ödüyor ne yapmaliyim simdi ben eve de götüremem malesef

14 CEVAP

SelinTuksal

Allah'ım... gün geçtikçe beyin yoksunu nüfusu artıyor türkiyede

Ozzge

Sahiplenme işlemleri kayıtlıdır mutlaka barinak sozleşmeli vermiştir.barınağı arayıp durumu söyle bence ki onlar gereken işlemleri yapar ceza ödesin de görsün ,hem yetkililer gelip yavrucağı geri alır

perasu

Mutlaka şikayet edin. Sahiplenilmiş hayvanları sokağa atmak SUÇ !

akitalove

Yarın arayacagim mutlaka zaten gerekirse kendim gidicem köpekle birlikte

Ozzge

Ne yaptın ,son durum ne?

Anonymus827062

Barinaga bildirin madem bakmayacak gerizekali niye almış o zaman barinaktan? Bence derhal arayın alsınlar

Ozzge

Kız nasıl vermiyorum diyor sokağa atmış dedin?

akitalove

Evet sokaga atti diger gun eve geri almis daha demin wp durumu atmiştı

KedimVar

Belki de köpeği kendisi gezdirmek yerine bırakıyordur kendisi geziyordur köpek. Burada da birisi minyatür pinscher cinsi köpeğine öyle yapıyor. Hayvanı bırakıyor hayvan gezip geri geliyor.

akitalove

Valla diyorum mi ne marka mama veriyosun bilmiyorum diyo aşıları varmı doyorum yok diyo hangi vitamini kullaniyosun diyorum kullanmiyorum diyo benim gördügüm tek sey tumblr lık yapmak sadece köpekle fotograf video

SelinTuksal

aç aç gezdirmesi ayrı bi trajikomiklik

akitalove

Kız vermiyorum köpeği diyor baķım şartları cok kötü

Ozzge

Acaba gezsin dolaşsın diye mi bırakıyor? İyi düşünmeye çalışıyorum.Hiç takip etmediğine ilgilenmedigine emin misin Eğer öyleyse bildir belediyeye .mutlaka gelip ilgileniyorlar

akitalove

Kiz tekrar evine almis baska birine vermis oda tasmasini alip sokaga atmis ama ben oyle olabildigine inanmiyorum tabi