Anlayamadım Gece Gece ?

Mia_Damla

Ben uyuyordum ve birden sesler duydum bi odanın kapisinin önüne oturmuş ona surtunuyor ve patileri ile vuruyordu haliyle ses çıkarıyordu ses in çıkmasımı hoşuna gitti yoksa bişeyden korkup da mı öyle yapti anlamadım kucağıma aldım sakinleşsin diye kucak sevmez genelde ama bu sefer hic durmak istemedi çok korktum az oyun oynattim iyi di ve gene yapmaya başlıyor ne olmuş olabilir ?

6 CEVAP

Mia_Damla

Cevabı olan

KedimVar

Sıkılmış oyun oynuyordur bence.

Mia_Damla

Delirmis gibiydi ama yüzüme bakıp miyavliyordu canımı aciyodu anlamadım veteriner ı aradım gece takip edin felan dedi sonra uyudu zaten hep sakinleşti Bugün aşısı var zaten gene sorcam veteriner e İlk defa kedi sahibi olduğum içn anlamıyorum böyle şeyleri :) Cevabın için saol :)

Canandisli

Kapi kapali miydi? Cunku benim kedim de kapali kapi olunca yapiyor eger ayni hareketten bahsediyorsak kapi koluna ulasmaya calisiyordur ve size seslenip actirmak istemis olabilir benim kedimde sonradan gelisti bu davranis o yuzden hep yapmamis olmasi can yanmasi gibi ekstra bir durum oldugunu gostermeyebilir

Canandisli

Bazen kapiyi acmayinca oturup devam ettigi de oluyor bu arada acmakta israrci oldugunu gosteriyor olabilir

blackwofy

Tabiki cok basit kediler kapi veya halilara patilerini surter bunun sebebi tirnaklarinin kasinmasidir :) Tirmanma evi sorununuzu cozer.