Everclean Less Trail Aldim Ama

hazyt

eczacibasi pisi pisi her yere saciliyor diye petlebiden everclean less trail soyledim ama taneleri toz gibi cok kucuk. pisi pisi kadar sacimmiyomus gibi gozukuyo ama net bi sekilfe gozukmedigi icin boyle saniyorum. parkede yurudugumde ayagimin altina minik minik geliyor, baktigimda kucuk kucuk tanelerin her yere sacildigini goruyorum. bu normal mi, bu kadar toz gibi bir sey beklemiyordum hayalkirikligi oldu

3 CEVAP

mustafaparlak

Biz de Ever Clean Less Trail kullanıyoruz ve bizde de aynı durum var. Eski kum kadar dökülmüyor ama maalesef dökülüyor :/

miasugok

Vallahi ben de sanicat active marsilya sabunlu kullanıyorum ve bizde de etrafa saçılma durumu oluyor ne yazıkki

cfsncktr

Topaklanan kumlarda hiç dağılmaması gibi bir durum neredeyse hiç yok. Ever clean’in avantajı diğer kumlara nazaran daha az toz yapması.