Zaman Tanımalı Mıyım?

XxBulut

Bulut ile gece hala anlaşamıyor bulut sadece tırmık atıyor ve karnını açıyor gece ise tıslıyor pati atıyor ve çok korkuyor anlaşmalarının hala bir imkanı var mı annem geri verelim geceyi diyor zaman tanımalıyız diyorum ama bir yandan da anneme hak veriyorum çünkü GECENIN PATİLERİNİN ARASINDAN BULUTUN TÜYÜ ÇIKIYOR gece kendini savunurken bulutun tüylerini yoluyor lütfen yardım edin vermeli miyim geri psikolojileri daha kötü olsun istemiyorum

6 CEVAP

dollfacepersian

Bunun sebebi en başta yanlış yapıp geceyi eve direk salmaniz. İlk sorununuzda ne yapılması gerektiğini yazmıştım. Ayırıp kademeli olarak alıştırmaniz gerekiyor. Şuradan yardım alabilirsiniz https://kedilibirhayat.com/2017/05/20/2-kedi-nasil-tanistirilir/
Umarım kademeli alıştırma işe yarar, zaman tanımanız gerekiyor bence

XxBulut

aslında ayrı alıştırıcaktım ama işte kedim hemen salınca geceyi bulutta gördü

XxBulut

birde geceyi de bulutu da aynı kişiden sahiplendim, onlar ikisini salın birkaç güne alışırlar dedi bende sonradan öyle denedim

KedimVar

Bence de birkaç güne alışırlar sorun olmaz.

Canandisli

Birbirlerini sevmeseler de alisirlar bir sure sonra birbirlerine diye dusunuyorum yaslarini bilmiyorum ama uzun zaman beraber yasayacaklar sonucta bu surede birbirlerini ya sevip anlasirlar ya da ayni evde olmaya alisirlar sadece

blackwofy

İllaki alışırlar zaman taniyin .